Při západu slunce

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1986
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 54,5 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 10.12.2020 20:59 SEČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat