63. Dívka s šátkem
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno, datováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, datace: 1993
Šířka: 49 cm, výška: 59 cm, rámování: 66,5 x 57 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč