64. Kompozice č.267
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
triptych, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akryl, datace: 2001
Šířka: 25 cm, výška: 57 cm, rámování: 74 x 54 cm
Konec dražby: 10.12.2020 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč