Kompozice č.267

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

triptych, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akryl, datace: 2001
Šířka: 25 cm, výška: 57 cm, rámování: 74 x 54 cm

Konec dražby: 10.12.2020 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč