Zátoka klidu

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno, datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 47 x 67 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč