68. To be continued...
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: Asambláž, datace: 1987
Šířka: 42,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 55 x 47 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč