68. Zátiší v loděnici I.
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, Překližka adjustována na desce
Technika: akryl, datace: 2011
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 40 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč