Večeře u moře

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: akryl, datace: 1980
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 42 x 62 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč