U moře - Velký formát

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno mírně protlačeno
Technika: akryl, datace: 2006
Šířka: 120 cm, výška: 102 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč