98. U vody
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 1995
Šířka: 75 cm, výška: 101 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 400 Kč