Březový háj

Autor: Václav Černý
(1872 Malé Svatoňovice - 1947 Uherské Hradiště)

signováno vpravo dole, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 56 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč