61. Pohled do krajiny
Autor: Jan Šplíchal
(1884 Sloupnice u Litomyšle - 1942 Sloupnice u Litomyšle)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 65 x 50 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč