27. Kompozice

Autor: Jiří Zavoral
(1929 Polička - 2010 Ostrov)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 34,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 52 x 61 cm

Konec dražby: 19.06.2019 19:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč