32. Pražský pohled
Autor: Karel Slabý-Kareš
(1923 Praha - 1972 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 109/200. zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1972
Šířka: 27 cm, výška: 49 cm, rámování: 67 x 43 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč