69. Louka
Autor: Karel Slabý-Kareš
(1923 Praha - 1972 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1956
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 55 x 64 cm
Konec dražby: 18.06.2019 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč