1104. V loďce v Sozopolu
Autor: Jaroslav Alt
(1927 Květinov - 2010 Kolín)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1964
Šířka: 53 cm, výška: 40 cm, rámování: 64 x 74
Konec dražby: 10.02.2020 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč