134. Motiv Prahy
signováno vpravo dole
Šířka: 56 cm, výška: 25 cm, rámování: 43 x 73 cm
Konec dražby: 28.01.2020 22:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč