V horách

Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 26 cm, rámování: 33 x 40,5 cm

Konec dražby: 20.06.2019 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč