82. Krajina
Autor: Pavel Raszka
(1907 Frýdek-Místek - 1979)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 65 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč