Radnice Brémy I.

Originální tisk grafiky autora, signováno vpravo dole tužkou, na reversu razítko Ziemann - Rahmen Galerie Brémy, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 32,5 x 42,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč