134. Žena s květinami
Nesignováno, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 64,5 cm, výška: 78 cm, rámování: 89,5 x 76 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč