1. Hlava II.

Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 35,5 cm, výška: 60,5 cm

Konec dražby: 01.02.2023 21:15 SEČ

Aktuální cena: 18 000 Kč

Zbývá: 2d 5h 55m 40s

Minimální příhoz: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 18 000 Kč