12. Souboj

Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: akvarel, datace: 1996
Šířka: 29,7 cm, výška: 42 cm

Konec dražby: 01.02.2023 21:22 SEČ

Aktuální cena: 4 000 Kč

Zbývá: 2d 6h 5m 9s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč