3. Naslouchání I.

Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 2012
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm

Konec dražby: 01.02.2023 21:16 SEČ

Aktuální cena: 18 000 Kč

Zbývá: 2d 6h 3m 12s

Minimální příhoz: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 18 000 Kč