5. Kapka naděje

Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2005
Šířka: 65 cm, výška: 90 cm

Konec dražby: 01.02.2023 21:17 SEČ

Aktuální cena: 27 000 Kč

Zbývá: 2d 4h 40m 38s

Minimální příhoz: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 27 000 Kč