6. Naslouchání

Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2005
Šířka: 60 cm, výška: 75,5 cm

Konec dražby: 01.02.2023 21:18 SEČ

Aktuální cena: 26 000 Kč

Zbývá: 2d 6h 19m 54s

Minimální příhoz: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 26 000 Kč