7. Anatomie hlavy I.

Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo doel, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 45,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 81 x 61 cm

Konec dražby: 01.02.2023 21:19 SEČ

Aktuální cena: 9 000 Kč

Zbývá: 2d 5h 21m 33s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč