8. Anatomie hlavy II.

Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, adjustováno na kartonu, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 45 cm, výška: 59 cm

Konec dražby: 01.02.2023 21:19 SEČ

Aktuální cena: 9 000 Kč

Zbývá: 2d 5h 23m 29s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč