8. Anatomie hlavy II.
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno uprostřed dole, adjustováno na kartonu, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 45 cm, výška: 59 cm
Konec dražby: 01.02.2023 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 000 Kč