1. Hlava II.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 35,5 cm, výška: 60,5 cm

Konec dražby: 09.09.2019 19:30 SELČ

Zbývá: 15d 8h 16m 51s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč