1. Hlava II.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 35,5 cm, výška: 60,5 cm

Konec dražby: 14.02.2022 20:00 SEČ

Zbývá: 26d 7h 35m 26s

Vyvolávací cena: 18 000 Kč