10. Rozhovor
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 45 cm, výška: 58 cm
Konec dražby: 23.02.2021 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 18 000 Kč