10. Schůzka

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: akvarel, datace: 1996
Šířka: 29,7 cm, výška: 42 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:10 SELČ

Zbývá: 8d 9h 55m 49s

Vyvolávací cena: 4 000 Kč