13. Snad se zachytím

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: akvarel, datace: 2013
Šířka: 36 cm, výška: 48 cm

Konec dražby: 23.02.2021 20:08 SEČ

Zbývá: 4d 15h 49m 15s

Vyvolávací cena: 4 000 Kč