13. Souboj

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: akvarel, datace: 1996
Šířka: 29,7 cm, výška: 42 cm

Konec dražby: 09.09.2019 19:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč