14. Metamorfóza hlavy III.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm

Konec dražby: 23.02.2021 20:08 SEČ

Zbývá: 4d 17h 11m 52s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč