14. Řetězení myšlenek I.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2008
Šířka: 50 cm, výška: 75 cm

Konec dražby: 14.02.2022 20:13 SEČ

Zbývá: 26d 7h 50m 20s

Vyvolávací cena: 7 000 Kč