14. Sedící dvě postavy
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno uprostřed dole tužkou, vpravo dole název díla, volně
Technika: akvarel, datace: 2016
Šířka: 30,5 cm, výška: 41 cm
Konec dražby: 09.09.2019 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč