14. Sedící dvě postavy

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole tužkou, vpravo dole název díla, volně
Technika: akvarel, datace: 2016
Šířka: 30,5 cm, výška: 41 cm

Konec dražby: 09.09.2019 19:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč