15. Konflikt motivů V.
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2005
Šířka: 51 cm, výška: 73,5 cm
Konec dražby: 23.02.2021 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč