15. Tváře
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2018
Šířka: 42 cm, výška: 58 cm
Konec dražby: 21.09.2020 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč