17. Řetězení myšlenek I.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2008
Šířka: 50 cm, výška: 75 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:16 SELČ

Zbývá: 1d 13h 32m 14s

Vyvolávací cena: 7 000 Kč