Nehoda

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 41 cm, výška: 58 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč