2. Rozhovor

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 45 cm, výška: 58 cm

Konec dražby: 09.09.2019 19:32 SELČ

Zbývá: 20d 16h 4m 6s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč