2. Rozhovor

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 45 cm, výška: 58 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:02 SELČ

Zbývá: 8d 9h 20m 16s

Vyvolávací cena: 18 000 Kč