2. Sblížení

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2003
Šířka: 60 cm, výška: 84 cm

Konec dražby: 23.02.2021 20:00 SEČ

Zbývá: 4d 15h 44m 43s

Vyvolávací cena: 7 000 Kč