20. Rozhovor

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu název díla a datace, volné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 2014
Šířka: 45 cm, výška: 58 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:19 SELČ

Zbývá: 1d 13h 16m 49s

Vyvolávací cena: 18 000 Kč