21. Prolínání

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: akvarel, datace: 1996
Šířka: 29,7 cm, výška: 42 cm

Konec dražby: 14.02.2022 20:20 SEČ

Zbývá: 26d 8h 43m 20s

Vyvolávací cena: 4 000 Kč