Studie Hlavy VI.

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kresba, datace: 2018
Šířka: 42 cm, výška: 58 cm

Konec dražby: 14.09.2021 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč