22. Náhodné setkání
Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 1996
Šířka: 30 cm, výška: 41 cm
Konec dražby: 23.02.2021 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč