25. Metamorfóza hlavy III.

Autor: Jan Šafránek *1947
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 2002
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm

Konec dražby: 14.09.2021 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč