26. Podvod

Autor: Jan Šafránek
(1947 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volně
Technika: perokresba, datace: 1997
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm

Konec dražby: 21.09.2020 20:25 SELČ

Zbývá: 1d 12h 35m 3s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč